KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061024
nr 1406 1024
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -42, Stilleben med Fuchsia. Olja på duk, 61x38 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:24:47
2/7 19:50:43
900 kr
5/7 17:41:26
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman